RÜZGAR SK YAZ SPOR OKULU

 

 

RÜZGAR SK YAZ SPOR OKULU

Sayın velimiz;

Dünyayı olumsuz etkileyen covid-19 salgını nedeniyle kendimizin ve sevdiklerimizin zarar görmemesi için evlerde kapalı kaldık. Bu salgın döneminde bağışıklık sisteminin ne kadar önemli olduğunu hep birlikte gördük. Bağışıklığımızı spor yaparak ve bilinçli beslenerek geliştirebiliriz. Evlerde sıkılan çocuklarımızın yaz içerisinde eğlenmesine, öğrenmesine ve sağlıklı bedenlere ulaşabilmek için spor yapmasına imkan sağlayacağız. Bu nedenle sosyal mesafe kurallarına uyarak 4 – 14 yaş çocuklarımıza yönelik yaz spor okulu yapılacaktır. Bayrampaşa ilçemizde bulunan Bayrampaşa Sınav Koleji ve Bayrampaşa İnönü Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde hizmet verecektir. Yaz spor okulumuzun 9 haftalık programının detaylarını incelemenizi tavsiye ederiz. Hijyen kuralları çerçevesinde 08:30 başlayan program gün içerisinde sosyal mesafeler korunmak şartıyla 17:00 de sona erecektir. Stresli günlerin ardından eğlenceli günlere geri döndürebilmek adına tüm hazırlıklarımızı tamamladık.

Yaz spor okulumuz, klasik yaz spor okulu sistemlerinden farklıdır. Tercih döneminde 5 ana branş olan Basketbol, Yüzme, Voleybol, Jimnastik, Tenis branşlarının yanı sıra yan branş olarak Ritim, Görsel Sanatlar, Kampçılık, Okçuluk, Bilim Atölyesi, Aşçılık Atölyesi, Fotoğrafçılık, Ekoloji, Dans, Eğitsel Oyunlar gibi branşlarda bulunmaktadır. Ayrıca kahvaltı ve öğlen yemeği de bulunmaktadır. Spor okulumuz çocuklarımızın spor alanında ilgi ve yeteneklerini ortaya çıkarmak, Spor ve Rekreasyon çalışmalarına katılmalarını sağlamak, bedensel ruhsal ve düşüncesel gelişimlerine katkıda bulunmak amacındadır.

Yaz spor kampımızda özellikle sporcularımızla tüm günümüzü birlikte geçirerek hayata bakış açıları, hedefleri, gelecekleri hakkında yol gösterici olmakta ve çocuklarımızın hayal güçlerini arttırarak gelecekleri hakkında doğru bir yol çizmeyi planlamaktayız. Yaz spor okulumuzda öğrencilerimiz; arkadaşlığı, dostluğu, paylaşmayı ve rekabeti yaşayarak öğrenecekler, toplum içinde kişilik sahibi, sağlıklı ve dinamik gençler olarak yetişeceklerdir.

 

1.Dönem 20 Haziran – 8 Temmuz

2.Dönem  18 Temmuz – 5 Ağustos

3.Dönem 8 Ağustos – 26 Ağustos

 

 

İletişim     0543 283 84 84

0543 815 20 20

 

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir