RÜZGAR SPOR’DAN BİR ATAK DAHA / BASKETBOL VOLEYBOL YÜZME JİMNASTİK OKULU

Bayrampaşa Sınav Koleji; Rüzgar Spor Kulübü ile iş birliğine gitti. İş birliği çerçevesinde kolejin yüzme havuzu ve spor salonunda 3-14 yaşındaki çocuklara yüzme, 3-12 yaşındaki çocuklara ise jimnastik eğitimi verilecek.
Bayrampaşa Sınav Koleji; Rüzgar Spor Kulübü ile Beşiktaş, Bayrampaşa-Gaziosmanpaşa Basketbol ve Voleybol Spor Okullarıyla iş birliğine gitti.
İş birliği çerçevesinde Bayrampaşa Sınav Koleji’nde yer alan yüzme havuzu ve spor salonunda çocuklara yüzme ve jimnastik eğitimi Rüzgar Spor Kulübü tarafından veriliecek.
2012 yılında kurulan ve bünyesinde basketbol ve voleybol branşları bulunan Rüzgar Spor Kulübü, gerçekleştirilen iş birliğiyle Bayrampaşa Sınav Koleji’nde başlatılacak olan yüzme ve jimnastik eğitimleriyle spor dallarını genişletecek.
Rüzgar Spor Kulübü Başkanı, aynı zamanda Beşiktaş; Bayrampaşa-Gaziosmanpaşa Basketbol ve Voleybol Spor Okulları Bölge Sorumlusu Özgür Zaman önderliğinde 4 antrenör geleceğin yüzücü ve jimnastikçilerini Bayrampaşa Sınav Koleji’nde yetiştirecek. Yapılan görüşmeler sonucunda İnönü endüstri meslek lisesinde devam etmekte olan basketbol voleybol faaliyetleri 6-16
yaş arasında faaliyetlerine hız kesmeden devam edecek.Bu görüşmeler sonucunda 
basketbol,voleybol,yuzme ve jimnastik spor dalları bütün genç oğrencilerin hizmetine sunulmuş durumda olacak.

ÖZGÜR ZAMAN: GENÇ SPORCULARA TÜM YIL HİZMET VERECEĞİZ 

İş birliğine yönelik açıklamalarda bulunan Rüzgar Spor Kulübü Başkanı aynı zamanda da Beşiktaş, Bayrampaşa-Gaziosmanpaşa Basketbol ve Voleybol Spor Okulları Bölge Sorumlusu Özgür Zaman, “Bayrampaşa Sınav Koleji ile yaptığımız iş birliği gereği gerçekleştireceğimiz spor faaliyetlerimizi 12 ay boyunca sürdürecek şekilde planlıyoruz. Şu an devam eden basketbol ve voleybol eğitimlerimiz tüm yıl boyunca devam ediyor. Rüzgar Spor Kulübü bünyesinde 150 lisanslı, Beşiktaş, Bayrampaşa-Gaziosmanpaşa Basketbol ve Voleybol Spor Okullarında da 150 sporcumuz var. Bayrampaşa Sınav Koleji’nde de vereceğimiz yüzme ve jimnastik eğitimleriyle genç sporculara sadece okul süresince değil, tüm yıl hizmet vereceğiz. Yaptığımız iş birliğiyle Bayrampaşa Sınav Koleji’nin yüzme havuzunu ve spor salonunu kullanarak Bayrampaşa ve çevre ilçelerden gelecek olan genç sporcu adaylarına profesyonel eğitmenlerimiz eşliğinde yüzme ve jimnastik eğitimi vereceğiz. Bunun yanı sıra halen devam etmekte olan basketbol ve voleybol eğitimlerimizle de geleceğin sporcularını yetiştirmek için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz.” diye konuştu.

 

Bir cevap yazın